Bu kredi kartı tam üniversitelilerin ihtiyaçlarına göre.

Like Card, tam senin ihtiyaçlarına göre tasarlandı. Bu kartla, tüm dünyada alışveriş yapabilir ve alışveriş yaparken sana özel fırsatlardan yararlanabilirsin. Ayrıca, kartınla yaptığın her alışverişte çekiliş hakkı kazanarak çok özel hediyelere sahip olma şansı yakalayabilirsin.

Ben de harcadıkça Likepuan kazanmak istiyorum diyorsan, bu kart tam sana göre… Haydi tüm özelliklerini keşfet!

LIKECARD ÖZELLİKLER

 • WORLD DÜNYASINI KEŞFET

  Öncelikle, VakıfBank’ın sunduğu tüm Worldcard özellikleri elinin altında olacak. Bu kartla, dünyanın her yerinde yapacağın alışverişlerden Worldpuan kazanacaksın. Kazandığın Worldpuan'ları, "para" yerine alışverişlerinde kullanabileceksin. Like Card’ınla, World Üye İşyeri ve VakıfBank Üye İşyerleri'nde yapacağın alışverişlerinde yağmur gibi Worldpuan kazanacak, taksit yapabileceksin…

  Worldpuan’ları nasıl kazanacaksın?

  Tüm dünyada, Visa / MasterCard amblemi gördüğün herhangi bir noktada Like Card’ınla alışveriş yap, her 10TL'lik alışverişte 1 Worldpuan kazan!

  Eğer alışverişlerinde World ve VakıfBank Üye İşyerleri’nden birini tercih ettiysen, daha fazla Worldpuan kazanabilirsin.

  Worldpuan’ları nasıl harcayacaksın?

  Like Card’ınla yaptığın harcamalarda topladığın Worldpuan'lar, World ve VakıfBank Üye İşyerleri'nde para yerine geçer. Kazandığın her 2 Worldpuan, üye iş yerlerinde 1 kuruş değerindedir. 10 TL değerindeki bir ürünü, 2.000 Worldpuan kullanarak satın alabilirsin.

  Worldpuan'larınla nasıl alışveriş yapabilirsin?

  Kasaya geldiğinde kasa görevlisine, ödemeyi birikmiş Worldpuan'larınla yapmak istediğini belirtmen yeterli. Kasa görevlisi, Like Card’ını POS cihazından geçirerek normal kredi kartı alışverişlerinde olduğu gibi senden şifre isteyecek ve alışveriş belgesini çıkaracak. Alışveriş belgesinde, harcadığın Worldpuan'ını ve karşılığındaki gerçek TL tutarını görebilirsin.

  Worldpuan'ların istediğin ürünü almaya yetmezse?

  Puanlarının karşılığı olan tutarı ödedikten sonra, kalan tutarı da Like Card ile ödeyerek dilediğin ürünü alabilirsin.

  Worldpuan bilgini nasıl öğrenebilirsin?
  • Kredi kartı hesap özetinden,
  • İnternet Bankacılığı’ndan,
  • 0850 222 0 724 Telefon Bankacılığı’ndan,
  • Alışverişlerinde ödeme sonrasında alacağın satış belgesinden öğrenebilirsin.
 • LIKEPUAN

  Sadece bu kart sahiplerine özel, Worldpuan’a ek olarak bir de Likepuan kazanma şansı yarattık. Hem de kazanması çok kolay. Yaptığın her 1TL’lik alışverişte, 1 Likepuan kazanacaksın. Üstelik Worldpuan kazanmaya da devam edeceksin. Kazandığın Likepuan’ları ise bu sitede yayınlanan çekilişlerde, hediye kazanmak için kullanabileceksin.

  Puanları nasıl kazanacaksın?

  Tüm dünyada, Visa / MasterCard amblemi gördüğün herhangi bir noktada Like Card’ınla alışveriş yaptığında, her 1TL'lik alışverişe 1 Likepuan kazanacaksın.

  Nasıl harcayacaksın?

  Like Card’ınla yaptığın harcamalarda topladığın Likepuan'ları, likecard.com.tr’de çekiliş hakkı olarak kullanabileceksin. Kazandığın her Likepuan, 1 çekiliş hakkı yerine geçecek ve her 1 Likepuan’la hediye kazanma şansı yakalayacaksın.VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

  Daha fazla Likepuan’ın olması için ne yapmalısın?

  Alışverişlerinden kazandığın Worldpuan’larını, istersen Likepuan’a dönüştürerek kendine daha çok hediye kazanma şansı yaratabilirsin. Bunun için üye girişinden sonra “Like’la Kazan” sayfasında yer alan “ÇEVİR” butonuna basarak dönüştürmek istediğin Worldpuan bilgisini yazman yeterli. Böylece, hediye kazanma şansını artıracaksın.

 • KAMPÜS KART’INI LIKE CARD OLARAK KULLAN

  Kampüs Kart’ını Like Card olarak kullanabilir ve ona özel fırsatlardan yararlanabilirsin. Nasıl mı? Kartınla yapacağın harcamalarda, Worldpuan’lara ek olarak LikePuan da kazanacaksın. Her 1 TL’lik alışverişin için 1 LikePuan kazanacak ve her bir LikePuan’ı bu sitedeki hediyeleri kazanmak için kullanabileceksin.

  Daha fazla LikePuan’ın olması için ne yapmalısın?

  Alışverişlerinden kazandığın Worldpuan’larını, istersen LikePuan’a dönüştürerek kendine daha çok hediye kazanma şansı yaratabilirsin. Bunun için üye girişinden sonra “Like’la Kazan” sayfasında yer alan “ÇEVİR” butonuna basarak dönüştürmek istediğin Worldpuan bilgisini yazman yeterli. Böylece, hediye kazanma şansını artıracaksın.

  Like Card olarak kullanabileceğin Kampüs Kart’lar ise şöyle:
  • İTÜ Kampüs Kart
  • Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kampüs Kart
  • Ankara Üniversitesi Kampüs Kart
  • Yalova Üniversitesi Kampüs Kart

 • SANA ÖZEL LIKE KAMPANYALAR

  Düşündük, taşındık, araştırdık; senin hoşuna gidebilecek kampanyaları bulduk ve sana özel fırsatlar oluşturduk.

  Like Sinema Kampanyası
  • Kampanyaya katılmak için sinema bileti alımlarından önce sistemimize kayıtlı cep telefonundan “SINEMA” yazıp kartın son 6 hanesinin 6635’e gönderilmesi gerekmektedir.
  • Kampanya kapsamında sinema bileti alımlarında %50 indirim verilecektir.
  • Kampanya kapsamında indirim tutarı toplamda en fazla 15 TL olacaktır. İndirim bir sonraki gün yansımaktadır.
  • Kampanya tüm sinemalarda geçerlidir


  Alışverişin en popüleri internet alışverişi:

  Like Card ile tek seferde yaptığın 100 TL ve üzerindeki sanal alışverişlerde, “WEB” yazıp bir boşluk bırak, kart numaranın son 6 hanesini 6635’e gönder 10 TL değerinde worldpuan kazan.

  • Kampanyadan ayda 1 defa yararlanılabilir.
  • Kampanyadan maksimum 10 TL değerinde worldpuan kazanılabilir.
  • Sms’ler sadece gönderilen ay için geçerlidir. Kampanyadan yararlanmaya devam etmek için alışveriş yapılan her ay katılım sms’i gönderilmelidir.

  *Bu kampanya, kuyumculuk&döviz, otomatik fatura, vergi, sigorta, fatura ödemeleri, ön ödemeli kart, paypal ve mail order işlemlerde geçerli değildir. Worldpuanlar harcama yapılan ayı takip eden ayın 15’inde yansıtılacaktır, ayın 15’i hafta sonuna gelmesi durumda bir sonraki iş günü yansıtılacaktır.

  Başarını tebrik eden kampanya:

  Eğer başarılı bir öğrenciyim diyorsan, bu kampanya tam sana göre…

  Her dönem başarını* belgele ve ekstra Likepuan kazan. Bunun için belgeni, likecard@vakifbank.com.tr adresine göndermen yeterli.

  *3,51 – 3,99 arasındaki GPA’e 2000 likepuan; 4,00 GPA’e 10.000 likepuan hediye edilecektir.

 • LIKECARD HEDİYELER

  Bu site üzerinden sana hoşuna gidebilecek birçok hediye hazırladık. Bu hediyeler çekiliş sonucu sahiplerini bulacak ve bir Likepuan burada bir çekiliş hakkı yerine geçecek.

  “Like’la Kazan” sayfasında, senin için sunduğumuz hediyeleri takip edebilirsin. Üstelik sen hangi hediyeyi like’larsan diğer iki hediye için 1 çekiliş hakkı bizden!

  Genel Kurallar:

  14. Kampanya Dönemi

  • Like’la kazan” sayfası üzerinden likepuanlarınızla katılacağınız kampanya sayesinde 15 Eylül 2017 – 15 Kasım 2017 tarihleri arasında her ay en çok likelayan ilk 100 kişi www.cardium.com.tr de kullanabileceği 80 TL hediye kodu kazanacaktır.
  • www.cardium.com.tr de yer alan hediyelerin alınabilmesi için www.cardium.com.tr ye üye olunması gerekmektedir.
  • 28 yaş üstü Like Card özellikli kart sahipleri kampanyadan yararlanamayacaktır.
  • VakıfBank personeli, öğrenci olmayan VakıfBank Like Card sahipleri, 18 yaşından küçükler ve kampanya bitiş tarihi itibariyle Like Card’ı takipte olan, asgari ödeme blokesi olan, kartı blokeli olan, iptal veya kapalı olan kart hamilleri kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
  • Her ayın 15’inde www.likecard.com.tr de en çok Like layan ilk 100 kişinin duyurusu yapılacaktır. Duyurunun yapıldığı günü takip eden 3 iş günü içerisinde müşterilerimize cardium.com.tr’de kullanabilecekleri 80 TL değerindeki hediye kodları kayıtlı cep telefonu numaralarına SMS olarak gönderilecektir.
  • Bir kişi birden fazla hediye kodu kazanamaz.
  • Hediye kodu kazanan kişinin eksi Like puanları olmaması gerekmektedir. Bu şartı sağlayamayan LikeCard sahibi hediye kodu kazanmış olsa bile hediye kodu verilmez.
  • Kampüs kartların Likepuan kazanma özelliği olacaktır. Ancak kampüskartı olup personel olan kişiler Likepuan kazanamayacaktır.


  13. Kampanya Dönemi

  • Like’la kazan” sayfası üzerinden likepuanlarınızla katılacağınız çekiliş sayesinde 21 Eylül 2016 – 22 Aralık 2016 tarihleri arasında iPhone 6S 16 GB kazanabilirsiniz.
  • Çekiliş kampanyası Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nün 20.09.2016 tarihli ve 58259698-255.01.02/2231-7036 sayılı izni ile T.Vakıflar Bankası T.A.O. Ödeme Sistemleri Başkanlığı tarafından düzenlenmiştir.
  • VakıfBank personeli, öğrenci olmayan VakıfBank Like Card sahipleri, 18 yaşından küçükler ve kampanya bitiş tarihi itibariyle Like Card’ı takipte olan, asgari ödeme blokesi olan, kartı blokeli olan, iptal veya kapalı olan kart hamilleri kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
  • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
  • Çekiliş aşamasında, like puan harcamalarına müşteri bazlı bir kura numarası atanacaktır.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve / veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
  • İkramiye kazanan kişinin kampanyanın bitiş tarihinde, çekiliş tarihinde ve kazandığı ürünü teslim aldıklarında eksi Like puanları olmaması gerekmektedir. Bu şartı sağlayamayan LikeCard sahibi ikramiye kazanmış olsa bile ikramiyesi verilmez.
  • Çekilişler halka açık şekilde 06.01.2017 tarihinde saat 11:00 de VakıfBank Ödeme Sistemleri Başkanlığı Basın Ekspres Yolu Onura İş Merkezi Kat:2 Halkalı/İSTANBUL adresinde gerçekleştirilecektir.
  • Kazanan talihliler 10.01.2017 tarihinde Takvim gazetesinde, www.likecard.com.tr‘de ve çekiliş yapılan adreste ilan edilecektir. Kampüs kartların Likepuan kazanma özelliği olacaktır. Ancak kampüskartı olup personel olan kişiler Likepuan kazanamayacaktır. Klasik kartı olup meslek kodu öğrenci olanlar da LikePuan kazanabilecektir.

  12. Kampanya Dönemi

  • Like’la kazan” sayfası üzerinden likepuanlarınızla katılacağınız çekiliş sayesinde 6 Haziran 2016 – 5 Eylül 2016 tarihleri arasında i Phone 6 S 16 GB kazanabilirsiniz.
  • Çekiliş kampanyası Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nün 01.06.2016 tarihli ve 58259698-255.01.02/1441-4561 sayılı izni ile T.Vakıflar Bankası T.A.O. Ödeme Sistemleri Başkanlığı tarafından düzenlenmiştir.
  • VakıfBank personeli, öğrenci olmayan VakıfBank Like Card sahipleri, 18 yaşından küçükler ve kampanya bitiş tarihi itibariyle Like Card’ı takipte olan, asgari ödeme blokesi olan, kartı blokeli olan, iptal veya kapalı olan kart hamilleri kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
  • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
  • Çekiliş aşamasında, like puan harcamalarına müşteri bazlı bir kura numarası atanacaktır.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve / veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
  • İkramiye kazanan kişinin kampanyanın bitiş tarihinde, çekiliş tarihinde ve kazandığı ürünü teslim aldıklarında eksi Like puanları olmaması gerekmektedir. Bu şartı sağlayamayan LikeCard sahibi ikramiye kazanmış olsa bile ikramiyesi verilmez.
  • Çekilişler halka açık şekilde 20.09.2016 tarihinde saat 11:00 de VakıfBank Ödeme Sistemleri Başkanlığı Basın Ekspres Yolu Onura İş Merkezi Kat:2 Halkalı/İSTANBUL adresinde gerçekleştirilecektir.
  • Kazanan talihliler 22.09.2016 tarihinde Takvim gazetesinde, www.likecard.com.tr‘de ve çekiliş yapılan adreste ilan edilecektir. Kampüs kartların Likepuan kazanma özelliği olacaktır. Ancak kampüskartı olup personel olan kişiler Likepuan kazanamayacaktır. Klasik kartı olup meslek kodu öğrenci olanlar da LikePuan kazanabilecektir.

  11. Kampanya Dönemi

  • Like’la kazan” sayfası üzerinden likepuanlarınızla katılacağınız çekiliş sayesinde 01 Mart 2016 – 25 Mayıs 2016 tarihleri arasında i Pad Air 2 Wifi kazanabilirsiniz.
  • Çekiliş kampanyası Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nün 29.02.2016 tarihli ve 58259698-255.01.02/453-2013 sayılı izni ile T.Vakıflar Bankası T.A.O. Ödeme Sistemleri Başkanlığı tarafından düzenlenmiştir.
  • VakıfBank personeli, öğrenci olmayan VakıfBank Like Card sahipleri, 18 yaşından küçükler ve kampanya bitiş tarihi itibariyle Like Card’ı takipte olan, asgari ödeme blokesi olan, kartı blokeli olan, iptal veya kapalı olan kart hamilleri kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
  • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
  • Çekiliş aşamasında, like puan harcamalarına müşteri bazlı bir kura numarası atanacaktır.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve / veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
  • İkramiye kazanan kişinin kampanyanın bitiş tarihinde, çekiliş tarihinde ve kazandığı ürünü teslim aldıklarında eksi Like puanları olmaması gerekmektedir. Bu şartı sağlayamayan LikeCard sahibi ikramiye kazanmış olsa bile ikramiyesi verilmez.
  • Çekilişler halka açık şekilde 14.06.2016 tarihinde saat 11:00 de VakıfBank Ödeme Sistemleri Başkanlığı Basın Ekspres Yolu Onura İş Merkezi Kat:2 Halkalı/İSTANBUL adresinde gerçekleştirilecektir.
  • Kazanan talihliler 16.06.2016 tarihinde Takvim gazetesinde, www.likecard.com.tr‘de ve çekiliş yapılan adreste ilan edilecektir.
  • Kampüs kartların Likepuan kazanma özelliği olacaktır. Ancak kampüskartı olup personel olan kişiler Likepuan kazanamayacaktır. Klasik kartı olup meslek kodu öğrenci olanlar da LikePuan kazanabilecektir.

  10. Kampanya Dönemi

  • Like’la kazan” sayfası üzerinden likepuanlarınızla katılacağınız çekiliş sayesinde 27 Kasım 2015 – 25 Şubat 2016 tarihleri arasında i Phone 6 S kazanabilirsiniz.
  • Çekiliş kampanyası Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nün 26.11.2015 tarihli ve 40453693-255.01.02 3549-8329 sayılı izni ile T.Vakıflar Bankası T.A.O. Ödeme Sistemleri Başkanlığı tarafından düzenlenmiştir.
  • VakıfBank personeli, öğrenci olmayan VakıfBank Like Card sahipleri, 18 yaşından küçükler ve kampanya bitiş tarihi itibariyle Like Card’ı takipte olan, asgari ödeme blokesi olan, kartı blokeli olan, iptal veya kapalı olan kart hamilleri kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
  • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
  • Çekiliş aşamasında, like puan harcamalarına müşteri bazlı bir kura numarası atanacaktır.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve / veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
  • İkramiye kazanan kişinin kampanyanın bitiş tarihinde, çekiliş tarihinde ve kazandığı ürünü teslim aldıklarında eksi Like puanları olmaması gerekmektedir. Bu şartı sağlayamayan LikeCard sahibi ikramiye kazanmış olsa bile ikramiyesi verilmez.
  • Çekilişler halka açık şekilde 17.03.2016 tarihinde saat 11:00 de VakıfBank Ödeme Sistemleri Başkanlığı Basın Ekspres Yolu Onura İş Merkezi Kat:2 Halkalı/İSTANBUL adresinde gerçekleştirilecektir.
  • Kazanan talihliler 21.03.2016 tarihinde Takvim gazetesinde, www.likecard.com.tr‘de ve çekiliş yapılan adreste ilan edilecektir.
  • Kampüs kartların Likepuan kazanma özelliği olacaktır. Ancak kampüskartı olup personel olan kişiler Likepuan kazanamayacaktır. Klasik kartı olup meslek kodu öğrenci olanlar da LikePuan kazanabilecektir.

  9. Kampanya Dönemi

  • Like’la kazan” sayfası üzerinden likepuanlarınızla katılacağınız çekiliş sayesinde 19 Ağustos – 18 Kasım 2015 tarihleri arasında iPad Air 2 kazanabilirsiniz.
  • Çekiliş kampanyası Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nün 14.08.2015 tarihli ve 24951361-255.01.02/2454-5970 sayılı izni ile T.Vakıflar Bankası T.A.O. Ödeme Sistemleri Başkanlığı tarafından düzenlenmiştir.
  • VakıfBank personeli, öğrenci olmayan VakıfBank Like Card sahipleri, 18 yaşından küçükler ve kampanya bitiş tarihi itibariyle Like Card’ı takipte olan, asgari ödeme blokesi olan, kartı blokeli olan, iptal veya kapalı olan kart hamilleri kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
  • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
  • Çekiliş aşamasında, like puan harcamalarına müşteri bazlı bir kura numarası atanacaktır.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve / veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
  • İkramiye kazanan kişinin kampanyanın bitiş tarihinde, çekiliş tarihinde ve kazandığı ürünü teslim aldıklarında eksi Like puanları olmaması gerekmektedir. Bu şartı sağlayamayan LikeCard sahibi
  • ikramiye kazanmış olsa bile ikramiyesi verilmez.
  • Çekilişler halka açık şekilde 04.12.2015 tarihinde saat 11:00 de VakıfBank Ödeme Sistemleri Başkanlığı Basın Ekspres Yolu Onura İş Merkezi Kat:2 Halkalı/İSTANBUL adresinde gerçekleştirilecektir.
  • Kazanan talihliler 08.12.2015 tarihinde Takvim gazetesinde, www.likecard.com.tr‘de ve çekiliş yapılan adreste ilan edilecektir.
  • Kampüs kartların Likepuan kazanma özelliği olacaktır. Ancak kampüskartı olup personel olan kişiler Likepuan kazanamayacaktır. Klasik kartı olup meslek kodu öğrenci olanlar da LikePuan kazanabilecektir.

  8. Kampanya Dönemi

  • Like’la kazan” sayfası üzerinden likepuanlarınızla katılacağınız çekiliş sayesinde 15 Mayıs – 18 Ağustos 2015 tarihleri arasında iPhone 6 kazanabilirsiniz.
  • Çekiliş kampanyası Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nün 13.05.2015 tarihli ve 24951361-255.01.02/1482-3516 sayılı izni ile T.Vakıflar Bankası T.A.O. Ödeme Sistemleri Başkanlığı tarafından düzenlenmiştir.
  • VakıfBank personeli, öğrenci olmayan VakıfBank Like Card sahipleri, 18 yaşından küçükler ve kampanya bitiş tarihi itibariyle Like Card’ı takipte olan, asgari ödeme blokesi olan, kartı blokeli olan, iptal veya kapalı olan kart hamilleri kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
  • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
  • Çekiliş aşamasında, like puan harcamalarına müşteri bazlı bir kura numarası atanacaktır.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve / veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
  • İkramiye kazanan kişinin kampanyanın bitiş tarihinde, çekiliş tarihinde ve kazandığı ürünü teslim aldıklarında eksi Like puanları olmaması gerekmektedir. Bu şartı sağlayamayan LikeCard sahibi ikramiye kazanmış olsa bile ikramiyesi verilmez.
  • Çekilişler halka açık şekilde 02.09.2015 tarihinde saat 11:00 de VakıfBank Ödeme Sistemleri Başkanlığı Basın Ekspres Yolu Onura İş Merkezi Kat:2 Halkalı/İSTANBUL adresinde gerçekleştirilecektir.
  • Kazanan talihliler 04.09.2015 tarihinde Takvim gazetesinde, www.likecard.com.tr‘de ve çekiliş yapılan adreste ilan edilecektir.
  • Kampüs kartların Likepuan kazanma özelliği olacaktır. Ancak kampüskartı olup personel olan kişiler Likepuan kazanamayacaktır. Klasik kartı olup meslek kodu öğrenci olanlar da LikePuan kazanabilecektir.

  7. Kampanya Dönemi

  • “Like’la kazan” sayfası üzerinden likepuanlarınızla katılacağınız çekiliş sayesinde 13 Ocak – 5 Mayıs 2015 tarihleri arasında Mini Cooper kazanabilirsiniz.
  • Çekiliş kampanyası Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nün 12.01.2015 tarihli ve 24951361-255.01.02/62-211 sayılı izni ile T.Vakıflar Bankası T.A.O. Ödeme Sistemleri Başkanlığı tarafından düzenlenmiştir.
  • VakıfBank personeli, öğrenci olmayan VakıfBank Like Card sahipleri, 18 yaşından küçükler ve kampanya bitiş tarihi itibariyle Like Card’ı takipte olan, asgari ödeme blokesi olan, kartı blokeli olan, iptal veya kapalı olan kart hamilleri kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
  • Çekiliş aşamasında, like puan harcamalarına müşteri bazlı bir kura numarası atanacaktır.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve / veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
  • İkramiye kazanan kişinin kampanyanın bitiş tarihinde, çekiliş tarihinde ve kazandığı ürünü teslim aldıklarında eksi Like puanları olmaması gerekmektedir. Bu şartı sağlayamayan LikeCard sahibi ikramiye kazanmış olsa bile ikramiyesi verilmez.
  • Çekilişler halka açık şekilde 20.05.2015 tarihinde saat 11:00 de VakıfBank Ödeme Sistemleri Başkanlığı Basın Ekspres Yolu Onura İş Merkezi Kat:2 Halkalı/İSTANBUL adresinde gerçekleştirilecektir.
  • Kazanan talihliler 22.05.2015 tarihinde Takvim gazetesinde, www.likecard.com.tr‘de ve çekiliş yapılan adreste ilan edilecektir.
  • Kampüs kartların Likepuan kazanma özelliği olacaktır. Ancak kampüskartı olup personel olan kişiler Likepuan kazanamayacaktır. Klasik kartı olup meslek kodu öğrenci olanlar da LikePuan kazanabilecektir.

  6. Kampanya Dönemi

  • “Like’la kazan” sayfası üzerinden likepuanlarınızla katılacağınız çekiliş sayesinde 18 Eylül – 13 Kasım 2014 tarihleri arasında iPhone 6, 14 Kasım 2014 - 7 Ocak 2015 tarihleri arasında iPad kazanabilirsiniz.
  • Çekiliş kampanyası Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nün 17.09.2014 tarihli ve 58259698 - 255.01.02/ 2833-7373 sayılı izni ile T.Vakıflar Bankası T.A.O. Ödeme Sistemleri Başkanlığı tarafından düzenlenmiştir.
  • VakıfBank personeli, öğrenci olmayan VakıfBank Like Card sahipleri, 18 yaşından küçükler ve kampanya bitiş tarihi itibariyle Like Card’ı takipte olan, asgari ödeme blokesi olan, kartı blokeli olan, iptal veya kapalı olan kart hamilleri kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
  • Çekiliş aşamasında, like puan harcamalarına müşteri bazlı bir kura numarası atanacaktır.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve / veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
  • İkramiye kazanan kişinin kampanyanın bitiş tarihinde, çekiliş tarihinde ve kazandığı ürünü teslim aldıklarında eksi Like puanları olmaması gerekmektedir. Bu şartı sağlayamayan LikeCard sahibi ikramiye kazanmış olsa bile ikramiyesi verilmez.
  • Çekilişler halka açık şekilde 28.11.2014 ve 22.01.2015 tarihinde saat 11:00 de VakıfBank Ödeme Sistemleri Başkanlığı Basın Ekspres Yolu Onura İş Merkezi Kat:2 Halkalı/İSTANBUL adresinde gerçekleştirilecektir.
  • Kazanan talihliler 02.12.2014 ve 24.01.2015 tarihinde Takvim gazetesinde, www.likecard.com.tr‘de ve çekiliş yapılan adreste ilan edilecektir.
  • Kampüs kartların Likepuan kazanma özelliği olacaktır. Ancak kampüskartı olup personel olan kişiler Likepuan kazanamayacaktır. Klasik kartı olup meslek kodu öğrenci olanlar da LikePuan kazanabilecektir.

  5. Kampanya Dönemi

  • “Like’la kazan” sayfası üzerinden likepuanlarınızla katılacağınız çekiliş sayesinde 15 Mayıs – 10 Eylül 2014 tarihleri arasında Mini Cooper kazanabilirsiniz.
  • Çekiliş kampanyası Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nün 13.05.2014 tarihli ve 58259698 - 255.01.02/ 1565-4008 sayılı izni ile T.Vakıflar Bankası T.A.O. Ödeme Sistemleri Başkanlığı tarafından düzenlenmiştir.
  • Kampanya; 15.05.2014 – 10.09.2014 tarihleri arasında geçerlidir.
  • VakıfBank personeli, öğrenci olmayan VakıfBank Like Card sahipleri, 18 yaşından küçükler ve kampanya bitiş tarihi itibariyle Like Card’ı takipte olan, asgari ödeme blokesi olan, kartı blokeli olan, iptal veya kapalı olan kart hamilleri kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
  • Çekiliş aşamasında, like puan harcamalarına müşteri bazlı bir kura numarası atanacaktır.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve / veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
  • İkramiye kazanan kişinin kampanyanın bitiş tarihinde, çekiliş tarihinde ve kazandığı ürünü teslim aldıklarında eksi Like puanları olmaması gerekmektedir. Bu şartı sağlayamayan LikeCard sahibi ikramiye kazanmış olsa bile ikramiyesi verilmez.
  • Çekilişler halka açık şekilde 25.09.2014 tarihinde saat 11:00 de VakıfBank Ödeme Sistemleri Başkanlığı Basın Ekspres Yolu Onura İş Merkezi Kat:2 Halkalı/İSTANBUL adresinde gerçekleştirilecektir.
  • Kazanan talihliler 27.09.2014 tarihinde Takvim gazetesinde, www.likecard.com.tr‘de ve çekiliş yapılan adreste ilan edilecektir.
  • Kampüs kartların Likepuan kazanma özelliği olacaktır. Ancak kampüskartı olup personel olan kişiler Likepuan kazanamayacaktır. Klasik kartı olup meslek kodu öğrenci olanlar da LikePuan kazanabilecektir.

  4. Kampanya Dönemi

  • Like’la kazan” sayfası üzerinden likepuanlarınızla katılacağınız çekiliş sayesinde 1 Kasım – 31 Aralık 2013 tarihleri arasında 15 adet iPad, 1 Ocak – 28 Şubat 2014 tarihleri arasında 5 iPhone ve 1 Mart – 30 Nisan 2014 tarihleri arasında 1 Mini Cooper’dan birini kazanabilirsiniz.
  • Çekiliş kampanyası Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nün 30.10.2013 tarihli ve 24951361 - 255.01.02/ 3915- 9782 sayılı izni ile T.Vakıflar Bankası T.A.O. Ödeme Sistemleri başkanlığı tarafından düzenlenmiştir.
  • Kampanya; 01.11.2013 – 30.04.2014 tarihleri arasında farklı tarihlerde sunulacak 3 ürün için geçerlidir.
  • VakıfBank personeli, öğrenci olmayan VakıfBank Like Card sahipleri, 18 yaşından küçükler ve kampanya bitiş tarihi itibariyle Like Card’ı takipte olan, asgari ödeme blokesi olan, kartı blokeli olan, iptal veya kapalı olan kart hamilleri kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
  • Birinci ve ikinci kampanya dönemlerinde bir kişi birden fazla hediye kazanamaz.
  • Çekiliş aşamasında, like puan harcamalarına müşteri bazlı bir kura numarası atanacaktır.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve / veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
  • İkramiye kazanan kişinin kampanyanın bitiş tarihinde, çekiliş tarihinde ve kazandığı ürünü teslim aldıklarında eksi Like puanları olmaması gerekmektedir. Bu şartı sağlayamayan LikeCard sahibi ikramiye kazanmış olsa bile ikramiyesi verilmez.
  • Çekilişler halka açık şekilde kampanya için 15.01.2014 tarihinde saat 11:00 de, ikinci kampanya için 14.03.2014 tarihinde saat 11:00 de ve 3.kampanya için 15.05.2014 tarihinde saat 11:00 de VakıfBank Ödeme Sistemleri Başkanlığı Basın Ekspres Yolu Onura İş Merkezi Kat:2 Halkalı/İSTANBUL adresinde gerçekleştirilecektir.
  • Kazanan talihliler birinci kampanya için 17.01.2014 tarihinde, ikinci kampanya için 18.03.2014 tarihinde ve 3.kampanya için 17.05.2014 tarihinde Takvim gazetesinde, www.likecard.com.tr‘de ve çekiliş yapılan adreste ilan edilecektir.
  • Kampüs kartların Likepuan kazanma özelliği olacaktır. Ancak kampüskartı olup personel olan kişiler Likepuan kazanamayacaktır. Klasik kartı olup meslek kodu öğrenci olanlar da LikePuan kazanabilecektir.
  • Aynı anda sadece bir ürün grubunda puan kullanılabilecektir. Like Card sahipleri puanlarını bir üründe tek tek ya da toplu olarak kullanılabilecektir.

  3. Kampanya Dönemi

  • "Like’la kazan” sayfası üzerinden likepuanlarınızla katılacağınız çekiliş sayesinde 05 Temmuz-7 Ağustos 2013 tarihleri arasında 15 adet iPad, 8 Ağustos-10 Eylül 2013 tarihleri arasında 5 iPhone ve 11 Eylül–31 Ekim 2013 tarihleri arasında 1 Mini Cooper’dan birini kazanabilirsiniz.
  • Çekiliş kampanyası Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nün 02.07.2013 tarihli ve 58259698-255.01.02-2616-6354 sayılı izni ile T.Vakıflar Bankası T.A.O. Ödeme Sistemleri başkanlığı tarafından düzenlenmiştir.
  • Kampanya; 05.07.2013 – 31.10.2013 tarihleri arasında farklı tarihlerde sunulacak 3 ürün için geçerlidir.
  • VakıfBank personeli, öğrenci olmayan VakıfBank Like Card sahipleri, 18 yaşından küçükler ve kampanya bitiş tarihi itibariyle Like Card’ı takipte olan, asgari ödeme blokesi olan, kartı blokeli olan, iptal veya kapalı olan kart hamilleri kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
  • Birinci ve ikinci kampanya dönemlerinde bir kişi birden fazla hediye kazanamaz.
  • Çekiliş aşamasında, like puan harcamalarına müşteri bazlı bir kura numarası atanacaktır.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve / veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir
  • İkramiye kazanan kişinin kampanyanın bitiş tarihinde, çekiliş tarihinde ve kazandığı ürünü teslim aldıklarında eksi Like puanları olmaması gerekmektedir. Bu şartı sağlayamayan LikeCard sahibi ikramiye kazanmış olsa bile ikramiyesi verilmez.
  • Çekilişler halka açık şekilde birinci kampanya için 22.08.2013 tarihinde saat 11:00 de, ikinci kampanya için 25.09.2013 tarihinde saat 11:00 de ve 3.kampanya için 15.11.2013 tarihinde saat 11:00 de VakıfBank Ödeme Sistemleri Başkanlığı Basın Ekspres Yolu Onura İş Merkezi Kat:2 Halkalı/İSTANBUL adresinde gerçekleştirilecektir.
  • Kazanan talihliler birinci kampanya için 26.08.2013 tarihinde, ikinci kampanya için 27.09.2013 tarihinde ve 3.kampanya için 19.11.2013 tarihinde Takvim gazetesinde,www.likecard.com.tr ‘de ve çekiliş yapılan adreste ilan edilecektir.
  • Kampüs kartların Likepuan kazanma özelliği olacaktır. Ancak kampüskartı olup personel olan kişiler Likepuan kazanamayacaktır. Klasik kartı olup meslek kodu öğrenci olanlar da LikePuan kazanabilecektir.
  • Aynı anda sadece bir ürün grubunda puan kullanılabilecektir. Like Card sahipleri puanlarını bir üründe tek tek ya da toplu olarak kullanılabilecektir.

  2. Kampanya Dönemi

  • ”Like’la kazan” sayfası üzerinden likepuanlarınızla katılacağınız çekiliş sayesinde 4-24 Mayıs tarihleri arasında 15 adet iPad, 25 Mayıs 14 Haziran arasında 5 iPhone ve 15 Haziran – 4 Temmuz arasında 1 Mini Cooper’dan birini kazanabilirsiniz.
  • Çekiliş kampanyası Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nün 03.05.2013 tarihli ve 58259698-255.01.02-1879-4550 sayılı izni ile T.Vakıflar Bankası T.A.O. Ödeme Sistemleri başkanlığı tarafından düzenlenmiştir.
  • Kampanya; 04.05.2013 – 04.07.2013 tarihleri arasında farklı tarihlerde sunulacak 3 ürün için geçerlidir.
  • VakıfBank personeli, öğrenci olmayan VakıfBank Like Card sahipleri, 18 yaşından küçükler ve kampanya bitiş tarihi itibariyle Like Card’ı takipte olan, asgari ödeme blokesi olan, kartı blokeli olan, iptal veya kapalı olan kart hamilleri kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
  • Bir kişiye birden fazla hediye verilmeyecektir.
  • Çekiliş aşamasında, like puan harcamalarına müşteri bazlı bir kura numarası atanacaktır.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve / veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir
  • İkramiye kazanan kişinin Kampanyanın bitiş tarihinde, çekiliş tarihinde ve kazandığı ürünü teslim aldıklarında eksi Like puanları olmaması gerekmektedir. Bu şartı sağlayamayan LikeCard sahibi ikramiye kazanmış olsa bile ikramiyesi verilmez
  • Çekiliş halka açık şekilde 19.07.2013 tarihinde saat 11:00 de VakıfBank Ödeme Sistemleri Başkanlığı Basın Ekspres Yolu Onura İş Merkezi Kat:2 Halkalı/İSTANBUL adresinde gerçekleştirilecektir.
  • Kazanan talihliler 20.07.2013 tarihinde www.likecard.com.tr ‘de ve çekiliş yapılan adreste ilan edilecektir.
  • Kampüs kartların Likepuan kazanma özelliği olacaktır. Ancak kampüskartı olup personel olan kişiler Likepuan kazanamayacaktır. Klasik kartı olup meslek kodu öğrenci olanlar da LikePuan kazanabilecektir.
  • Aynı anda sadece bir ürün grubunda puan kullanılabilecektir. Like Card sahipleri puanlarını bir üründe tek tek ya da toplu olarak kullanılabilecektir.

  1. Kampanya Dönemi

  • Çekiliş kampanyası Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nün 18.02.2013 tarihli ve 58259698-255.01.02-524-1833 sayılı izni ile T.Vakıflar Bankası T.A.O. Ödeme Sistemleri başkanlığı tarafından düzenlenmiştir.
  • Kampanya; 01.03.2013 – 30.04.2013 tarihleri arasında farklı tarihlerde sunulacak 3 ürün için geçerlidir.
  • VakıfBank personeli, öğrenci olmayan VakıfBank Like Card sahipleri, 18 yaşından küçükler ve kampanya bitiş tarihi itibariyle Like Card’ı takipte olan, asgari ödeme blokesi olan, kartı blokeli olan, iptal veya kapalı olan kart hamilleri kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
  • Bir kişiye birden fazla hediye verilmeyecektir.
  • Çekiliş aşamasında, like puan harcamalarına müşteri bazlı bir kura numarası atanacaktır.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve / veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir
  • İkramiye kazanan kişinin Kampanyanın bitiş tarihinde, çekiliş tarihinde ve kazandığı ürünü teslim aldıklarında eksi Like puanları olmaması gerekmektedir. Bu şartı sağlayamayan LikeCard sahibi ikramiye kazanmış olsa bile ikramiyesi verilmez.
  • Çekiliş, halka açık şekilde 15.05.2013 tarihinde saat 11:00’de VakıfBank Kredi Kartları Başkanlığı Basın Ekspres Yolu Onura İş Merkezi Kat:2 Halkalı/İSTANBUL adresinde gerçekleştirilecektir
  • Kazanan talihliler 16.05.2013 tarihinde www.likecard.com.tr ‘de ve çekiliş yapılan adreste ilan edilecektir.
  • Kampüs kartların Likepuan kazanma özelliği olacaktır. Ancak kampüskartı olup personel olan kişiler Likepuan kazanamayacaktır. Klasik kartı olup meslek kodu öğrenci olanlar da LikePuan kazanabilecektir.
  • Aynı anda sadece bir ürün grubunda puan kullanılabilecektir. Like Card sahipleri puanlarını bir üründe tek tek ya da toplu olarak kullanılabilecektir
 • PEŞİNETAKSİT'LE PEŞİN PEŞİN AL TAKSİT TAKSİT ÖDE

  Beğendiğin ürüne taksit yoksa PeşineTaksit var! Peşin peşin al, 0850 222 0 724 Telefon Bankacılığı’nı ara, 12 aya kadar cazip fırsatlarla taksitlendirelim.

  Genel kurallar:

  • Tüm VakıfBank Kredi Kartları "Peşine Taksit Hizmeti"nden yararlanabilir.
  • Peşine Taksit Hizmeti’nden Telefon Bankacılığı, İnternet Bankacılığı veya Mobil Bankacılık uygulamamız üzerinden faydalanılabilir.
  • 100 TL ve üzerinde tek işlemde yapılan harcamalar taksitlendirilebilecektir.
  • Taksitlendirme işlemi hesap kesim tarihinden önce yapılmalıdır. (Müşterimizin taksitlendirmek istediği peşin işleminin, dönem içi işlemleri içinde yer alması gerekmektedir; ektresinin kesilmemiş olması gerekmektedir.)
  • Taksitlendirme işlemi için, takip statüsü normal olmalıdır. 1 dönem üzeri gecikmede bulunan müşteriler uygulama kapsamı dışında bırakılmıştır. İdari veya kanuni takibe alınmış bir müşteri hizmetten faydalanamamaktadır.
  • Peşine Taksit hizmeti ardından uygulanacak faiz ile müşteri limitinin aşılmaması gerekmektedir.
  • Müşterinin taksitlendirmek istediği işlem; yansıtılacak faiz eklenip 12 aya kadar istediği sayıda taksite bölünerek ekstresine yansıtılacaktır.
  • Tüm faiz bilgileri Telefon Bankacılığı tarafından veya İnternet Bankacılığı ekranında müşterimize bildirilecektir.
  • Ek kart veya asıl kart ile yapılan alışverişler ayrı ayrı taksitlendirilebilecektir.
  • Bir kart aynı dönemde birden fazla işlemi taksitlendirebilir.
  • Akaryakıt, market ve AVM, döviz, kumarhane, içkili yerler, kozmetik, ofis malzemeleri, doğrudan pazarlama, telekomünikasyon sektörlerinde yapılan işlemler ile yurt dışından yapılan alışverişler, hediye kart, hediye çeki ve benzer şekillerde herhangi bir mal veya hizmet içermeyen ürünlerin alımında taksitlendirme yapılmayacaktır.
  • Kuyumculuk sektöründe ise 4 taksite kadar, beyaz eşya alımları hariç olmak üzere elektrik, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında 6 taksite kadar, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalar, sağlık ürünü alımları, kulüp ve derneklerde yapılan ödemeler ve vergi ödemeleri 9 aya kadar taksitlendirilebilir.
  • Üye işyerlerinden yapılan taksitli işlemler, nakit avans, devreden bakiye, faiz ve ücretler, puan kullanım işlemleri taksitlendirilemeyecektir.
  • Müşterinin taksitlendirdiği işlemi iptal veya iade etmesi durumunda iade ettiği aydan sonrası için faiz alınmaz. Kalan anaparanın tamamı tek seferde kredi kartına borç olarak yansıtılacaktır.
  • Taksitlendirilen tutarın, taksit adedine göre aylık %1.79 oranında faiz uygulanacaktır. Ayrıca KKDF+BSMV masrafları müşteriye yansıtılacaktır.

 • SÖZÜNE GÜVENİYORUZ, BİR SÖZÜNLE ÖDÜLÜNÜ KAZANDIRIYORUZ.

  Like Card’ınla bir sene boyunca aylık harcama sözü ver, ödülünü kap!
  Kartınla 444 0 724 Telefon Bankacılığı’nı arayarak 12 ay boyunca vereceğin harcama sözüne, ekstrende 150 TL’ye varan indirim yaptırabilirsin.

  Kampanya Detayları:

  • Sözünle Kazan kampanyasına katılmak için 444 0 724 Telefon Bankacılığı'nın aranması gerekmektedir.
  • Aylık harcama sözü kredi kartı limitini aşmayacaktır.
  • Bir müşteri her kartı için ayrı ayrı harcama sözü verebilir.
  • Başvuru yapabilmek için kartın açık ve kullanıma uygun olması gerekir.
  • Kampanya ilk ekstreden itibaren geçerlidir ve 12 aylık taahhüt verilecektir.
  • Taksitli işlemlerin toplam tutarı ilk taksitin yansıdığı ekstrede dikkate alınacaktır, diğer taksit tutarları ileri aylarda SözünleKazan'a dahil edilmeyecektir.
  • Ötelemeli işlemlerde, işlemin yapıldığı tarih dikkate alınarak, ilgili ayın harcama sözü tutarına eklenerek hesaplanması gerekmektedir.
  • Yurtdışında yapılan alışverişlerden sadece TL ekstrelere yansıyanlar harcama sözüne dahil edilmektedir.
  • Kampanya kapsamında harcama sözü 1 kez ihlal edilebilir. Harcama Sözünün ihlal edildiği ilk ay için takip eden ikinci ay toplam harcamanın verilen iki aylık toplam harcama sözü tutarına eşit veya büyük olması gerekmektedir. Aksi halde kampanyadan çıkartılır.
  • Kampanya kapsamında İki ay harcama sözünü yerine getirmeyen kart sahibi kampanyadan çıkartılır ve ilk kesilecek ekstreye indirim tutarı borç olarak yansıtılır.
  • İlk 11 ay harcama sözünü yerine getiren müşteri 12'inci ayda taahhüdünü yerine getirmediği takdirde kampanyadan çıkartılacaktır.
  • Kart statüsünde değişiklik olduğunda (kart gecikmeye düştüğünde vs…) kampanya iptal edilir. Harcama sözü yerine getirilmemiş sayılır.

 • ALIŞVERİŞTE HIZ KAZAN

  Bozuk para yerine bu özelliği kullan, beklemeden ödeme yapma kolaylığını yaşa!

  Like Card’ının temassız özelliğiyle, temassız ödeme amblemi gördüğün tüm ödeme noktalarında kartını kullanabilirsin. Kartını, kart
  okuyucuya göstererek 1 saniye içinde ödemeni gerçekleştirebilirsin. Bu özellik hızlı alışveriş noktalarında ve 50 TL altı alışverişlerde kullanılır.

 • LIKECARD HAKKINDA BİLMEN GEREKENLER
  Üyelik işlemleri

  İlk girişini, TC Kimlik Numaran ve kartın son altı hanesinden oluşan şifren ile yapmalısın. Ardından yeni şifre belirlemeni isteyeceğiz. E-mail adresin ve kendi belirlediğin şifreni yazdıktan sonra üyeliğinin onaylanması için belirtmiş olduğun e-mail hesabına bir bağlantı linki gönderilecek. Bu link üzerinden üyeliğini aktif hale getirebilirsin.

  Faiz oranı


  Alışveriş Faiz Oranı % 1.84
  Nakit Çekim Faiz Oranı % 1.84
  Gecikme Faizi % 2.34
  Kart ücreti

  Like Card ücreti, yıllık 12 TL’dir. Ekstreni sadece e-ekstre olarak istersen, sana özel olarak kart ücreti almıyoruz.

  Kart ücret grubunda öğrenci ayrıcalıklarından 28 yaş altı Like özellikli kart sahibi müşterilerimiz yararlanmaktadır. Müşteri grubu öğrenci olan diğer kart türü ürünlerimiz için güncel kart ücretleri uygulanmaktadır.28 yaş üstü Like özellikli kart sahibi müşterimizden Klasik kart ücreti alınacaktır.

  Nakit çekim ücretleri

  Şube, İnternet, VakıfBank ATM'leri Başka Banka ATM'lerinden Yurt Dışı ATM'lerinden
  % 5.33 + 9.00 TL (BSMV Dahil) % 5.33 + 9.00 TL(BSMV Dahil) % 5.33 + 4.52 USD (BSMV Dahil)

  Nakit çekim

  Yurt içinde bankamız Bankomat ve ParaBankomat'larının yanı sıra, diğer banka ATM'lerinden veya tüm VakıfBank Şubelerinden, limitin dahilinde nakit çekebilirsin. Yurt dışında ise Visa ve / veya MasterCard logolu yabancı banka şubelerinden ve ATM'lerinden, sana özel şifreni kullanarak ilgili ülkenin para biriminden limitin dahilinde nakit çekebilirsin.
  Kredi kartı ile Bankomat ve ParaBankomat'larda günlük nakit çekme limiti, 4.000 TL'dir. Bazı ATM'ler bu miktarı bir defada ödemiyorsa, birkaç işlemde nakit çekebilirsin. Bu limit yeterli olmadığında, VakıfBank Şubelerinden açık limitin kadar nakit çekme imkanın vardır.

  Ödeme noktaları

  • 0850 222 0 724 Telefon Bankacılığı
  • İnternet Bankacılığı
  • Mobil Bankacılık
  • Otomatik Ödeme Talimatı
  • ParaBankomat
  • VakıfBank Şubeleri
  • EFT
  • PTT online şubeleri (4.20 TL işlem ücreti alınır.)

  PTT Online Şubelerinden yaptığınız kredi kartı borcu ödemelerinizde 4.20 TL işlem ücreti alınacaktır. Şubelerimizden, 0850 222 0 724 Telefon Bankacılığı'ndan ya da İnternet Bankacılığı'ndan vereceğiniz bir talimatla VakıfBank kredi kartı borcunuzun tamamını ya da asgari tutarının son ödeme tarihinde hesabınızdan otomatik olarak çekilmesini sağlayabilirsiniz.

  Kartını doğru kullanmak için aşağıdaki noktalara dikkat etmeni öneririz.

  Kartını doğru kullanmak için;

  • Kartınla yaptığın harcamaların, aylık gelirini aşmamasına özen gösterebilirsin.
  • Kart borcunu kapatmak için başka bir karttan nakit avans kullanmak yerine bankana başvurabilir ve sana en uygun ödeme seçeneğine karar verebilirsin.
  • Kredi kartı borcunu, her ay düzenli olarak kapatmaya özen gösterebilirsin.
  • Kredi notunun düşmemesi için borcunun mutlaka minimum ödemesini yapmalısın.

  Asgari Ödeme Oranları ile İlgili Devreye Alınacak Düzenlemeler

  • 17 Aralık 2010 tarihinden itibaren kredi kartları sistemine ilk defa dahil olan müşterilerin ilk kullanım tarihinden itibaren 1 yıl boyunca asgari ödeme oranı %40 tan düşük olamaz.
  • 08/10/2013 sonra sektörde ilk defa kredi kartı alan müşterilerin ilk kullanım tarihinden itibaren bir yıl boyunca asgari ödeme oranı %40, bir yılın sonunda ise müşterinin limitine bağlı olarak aşağıdaki tabloda belirtilen yeni asgari ödeme oranlarına tabi olacaktır.

   LİMİT ARALIĞI (TL)

   GENEL ASGARİ ÖDEME ORANLARI

   0-14.999

   15.000-19.999

   20.000 ve üzeri

   ASGARİ ÖDEME TUTARI ORANI

   30 %

   35 %

   40 %

  • Kredi Kart sistemine 8 Ekim 2013 tarihinden önce girmiş olan mevcut müşterilerimizin kredi kartlarının asgari ödeme oranları ise aşağıdaki intibak tablosuna göre güncellenmeye devam edilecektir.

  8 Ekim 2013 Öncesi Kredi Kartları için LİMİT ARALIĞI (TL)

  Ekstre Dönemi

  0-14.999 15.000-19.999 20.000 ve üzeri

  17 Aralık 2013-31 Aralık 2013

  25% 30% 40%

  1 Ocak 2014-31 Aralık 2014

  27% 32% 40%

  1 Ocak 2015-

  30% 35% 40%

  08 Ekim 2013 sonrası verilen yeni Kredi Kartları
  yeni asgari ödeme tutarı oranlarına tabi olacaktır.

  30% 35% 40%

  CHIP&PIN

  CHIP&PIN, kredi kartı kopyalama ve kayıp / çalıntı risklerini azaltan bir ödeme sistemidir. Bu sistemde kredi kartının üzerindeki çip, kartın kopyalanma riskini azaltır. 4 rakamlı şifre (PIN) ise kartının kaybolması veya çalınması durumunda başkaları tarafından kullanılmasını engeller.

  Chip’li kredi kartınla şifre (PIN) kullanarak yaptığın alışverişler, senin için daha da güvenlidir.

  Chip’li kartına ait 4 rakamdan oluşan kredi kartı şifreni yani PIN'ini, her zaman aklında tutmayı ve yapacağın tüm alışverişlerde, ödemeni onaylatmak için şifreni tuşlamayı unutma.

  Güvenliğin için şifreni (PIN), satış görevlileri de dahil olmak üzere hiç kimse ile paylaşma.

  Kuşku duyduğun durumlarda, şifreni derhal değiştir.

  Şifreni (PIN) nasıl alabilirsin?

  Kredi kartı şifren, Bankamızda kayıtlı cep telefonuna kartın sana teslim edildikten sonra SMS ile iletilecektir. Kartının şifresini, ATM’lerimizden, 444 0 724 Telefon Bankacılığından ya da İnternet Şubemizden değiştirebilirsiniz. Güvenliğini için şifreni lütfen başkaları ile paylaşma.

  Alışveriş sırasında şifremi (PIN) unutursam veya şifrem (PIN) bloke olursa?

  POS veya PINPAD ekranı, doğru şifre girip girmediğine dair seni bilgilendirecek. Şifreni (PIN) 3 kez yanlış girmen durumunda şifren, (PIN) bloke edilir. Bu durumda, bankamız işlemi riskli olarak değerlendirip onaylamayabilir. Şifrenin bloke olması halinde, VakıfBank 0850 222 0 724 Telefon Bankacılığı’ndan yeni bir şifre (PIN) oluşturman gereklidir.
  Şifre (PIN) değişikliği ve / veya şifre (PIN) yükleme işlemini, Bankamız ve diğer bankaların ATM'lerinde yapabilirsin.
  Türkiye için alınan ortak karar sonucu, kart hamillerinin şifre kullanım alışkanlığının arttırılması amacı ile yurt içinde bir geçiş dönemi planlanmıştır. Geçiş dönemi boyunca şifrenin sana ulaşmaması, şifreni (PIN) unutman ya da şifreni (PIN) oluşturmaman halinde, geçiş süresi boyunca şifreni kullanmadan da alışveriş yapmaya devam edebilirsin.

  Şifren ile ilgili dikkat etmen gerekenler nelerdir?

  • Şifreni (PIN) ve diğer güvenlik bilgilerini, satış görevlisi de dahil olmak üzere kesinlikle kimseyle paylaşma.
  • Kredi kartını, senden başka kimsenin kullanmasına izin verme.
  • Tarafına ulaşan şifreni, ilk fırsatta değiştirmeyi unutma.
  • Şifrenin, telefon numaranın bir kısmı ve doğum tarihin gibi kolay tahmin edilebilir rakamlar olmamasına dikkat et. 9999, 1234 veya 9876 gibi bilindik sayı dizileri olmamasına özen göster.
  • Şifreni kesinlikle yazılı olarak saklama, kartının üzerine yazma ya da bir yere kaydetme.
  • Bankamız çalışanları da dahil olmak üzere satış görevlileri, senden hiçbir zaman güvenlik bilgilerini ve şifreni söylemeni ya da e-mail yoluyla göndermeni talep etmez. Güvenliğin için bu tip taleplere, kesinlikle yanıt verme.

  Son ödeme tarihleri

  Son ödeme tarihini her ayın 3, 5, 10, 15, 20, 22, 23 ya da 25. günü olarak tercih edebilirsin. Bu tarihlerin tatil gününe rastlaması durumunda son ödeme tarihi, takip eden ilk iş günü olacaktır. Son ödeme tarihini, şubene başvurarak değiştirebilirsin.

  Cep TL Yükleme

  VakıfBank kredi kartı ve Bankomat Kartları’nı kullanarak Vodafone, Turkcell, Avea faturasız hattına VakıfBank Bankomat ve ParaBankomat'larından, İnternet Bankacılığı’ndan ve 444 0 724 Telefon Bankacılığı’ndan yükleme yapabilirsin.

  VakıfBank Bankomat ve ParaBankomat'larından cep telefonuna TL yükleme işlemi

  • Bankomat Kartı ile yükleme yapacaksan, "Ödemeler"den "Cep TL Yükleme"yi seç.
  • Kredi kartı ile yükleme yapacaksan, ana menüden "Cep TL Yükleme"ye tıkla.
  • "Vodafone için 1’i, Turkcell için 2’yi veya Avea için 3’ü tuşla.
  • Yükleme yapılacak telefon numarasını, başında "0" olmadan 10 hane olarak yaz.
  • Yüklenecek tutarı gir.
  • Son adımda bilgileri kontrol edip işlemi onayla.

  İnternet Bankacılığı’ndan Yükleme İşlemi

  • İnternet Bankacılığı’nda, "Ödemeler" menüsünden "Cep TL Yükleme"yi seç.
  • Yükleme yapılacak kredi kartı veya Bankomat Hesabı’nı seç.
  • Yüklenecek telefon numarasını, başında "0" olmadan 10 hane olarak yaz.
  • Yükleme işleminin TL olarak gir.
  • Son adımda bilgileri kontrol edip işlemi onayla.
  • 0850 222 0 724 Telefon Bankacılığı’ndan Yükleme İşlemi
  • VakıfBank İnternet Şubesi müşterisi isen 0850 222 0 724’ü arayıp 4'ü tuşladıktan sonra, Müşteri Temsilcimize bağlanarak yükleme işlemini gerçekleştirebilirsin.

  444 0 724 Telefon Bankacılığı’ndan Yükleme İşlemi

  VakıfBank İnternet Şubesi müşterisi isen 444 0 724'ü arayıp 4'ü tuşladıktan sonra, Müşteri Temsilcimize bağlanarak yükleme işlemini gerçekleştirebilirsin.

  Get 7/24

  GET 7/24 VakıfBank tarafından sunulan, Visa ve MasterCard'ın onayladığı, VakıfBank Like Card ile internette güvenli alışveriş olanağı sağlayan bir hizmettir.
  VakıfBank Like Card ile sisteme üye firmaların internet sitelerinden yapılacak alışverişlerin, tek kullanımlık şifre ile doğrulanmasını sağlar. Get 7/24 sayesinde internet işlemlerinde sahtekarlığın azaltılması, güvenliğin artması, kolay, güvenli ve hızlı alışveriş ile hem tüketici hem de iş yerlerine kolaylık sağlanır. Tek kullanımlık GET 7/24 şifresi, sisteme üye işyerlerinin internet sitelerinden ödeme yaparken bankamız tarafından cep telefonuna SMS ile gönderilir. Bu şifre ile alışveriş işlemini gerçekleştirebilirsin. Cep telefonuna gelecek mesaj içeriğinde, işlemi doğrulamakta kullanılacak şifre ve şifrenin ait olduğu alışverişin referans kodu yer alır.
  GET 7/24 işlem yapabilmek için cep telefonu numaranın, bankamız sisteminde kayıtlı olması gereklidir. Cep telefonu numarası kayıt / güncelleme işlemlerini, sadece şubelerimizden yaptırabilirsin. Telefon numarası güncellemelerinde dinamik şifre gönderim işlemi revizyonları, sistemlere kaydı dolayısıyla güncellemeden 1 gün sonra mümkün olur.
  GET 7/24 işlem şifresinin gönderileceği cep telefonu numarasının son dört hanesi, işlem sırasında ekrana çıkacak uyarı mesajı içerisinde gösterilir. SMS ile gelen şifrenin, 2 dakika içerisinde kullanılması gereklidir. Aksi halde şifre geçersiz olur. Şifre geçerliliğini yitirdikten sonra talep edilmesi durumunda, ikinci bir şifre daha yollanır. Bu şifrenin geçerlilik süresi de yine 2 dakikadır.

  Kimler Like Card Sahibi Olabilir?

  18-28 yaş arasındaki tüm üniversite öğrencileri Like Card sahibi olabilir.28 yaşını geçmiş Like Card sahipleri Like Card’a özel kampanyalardan yararlanamayacaktır. Worldcard fırsatlarından yararlanmaya devam edecektir.

 • EKSTRENİ SADECE E-POSTA YOLUYLA AL, KART ÜCRETİ ÖDEME

  E-ekstre ile Doğa Koruma Altında!

  Dünya üzerinde dakikada 50 dönüm orman yerle bir edilmekte ve her yıl dünya ormanlarının %1,3’ü kağıt üretiminde kullanılmaktadır.

  Sadece e-ekstre kullanımı ile, 200 kişi her sene bir ağacın yok olmasını önleyebilir. Sen de Like Card ekstreni sadece e-posta yoluyla alarak gereksiz kağıt tüketimini engelleyebilir ve milyonlarca ağacın kurtulmasına katkıda bulunabilirsin. Üstelik kart ücreti ödemeden.

  Sadece e-ekstre alarak kağıt tüketimini azaltmak için 0850 222 0 724 Telefon Bankacılığını araman veya sana en yakın VakıfBank Şube’sine gitmen yeterli.