Bu site ve her türlü kullanım hakkı Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. (VakıfBank)'a aittir. Tüm hakları saklıdır. Sitede bulunan bilgiler, içerikler ve görseller yazılı izin olmadan kullanılamaz, kopyalanamaz, yayınlanamaz ve başka bir forma sokulamaz. Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. (VakıfBank) bu internet sitesinde yer alan bütün bilgileri ve görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

Gizlilik Politikamız:

T.Vakıflar Bankası T.A.O. çağdaş ve yenilikçi bankacılık anlayışını, müşteri memnuniyetini ve güvenliğini ön planda tutarak “www.likecard.com.tr” adresinden müşterilerinin, kendisine erişimini sağlamaktadır.
Bankamız, müşterilerimizin vermiş olduğu bilgilerin gizliliğini koruma prensibi çerçevesinde, aşağıda belirtilen kuralları benimsemiştir.
Bankamız web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı iş bu "Gizlilik Politikası"nda belirtilen şartlara tabidir

  • Like Card Web sitesinden yalnızca kampanya katılım, ürün/hizmet başvurusu amaçlı bilgi girişi yapılmakta olup, müşterilerimizin tarafımıza vermiş olduğu bilgilerin, diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenmesi veya değiştirilmesi mümkün değildir.
  • Müşterilerimizin Like Card Web Sitesi üzerinden paylaştığı bilgilere izinsiz ulaşım, Banka personeli dahil olmak üzere kısıtlanmıştır.
  • www.likecard.com.tr sitesinde kullanılan otomobil, tablet ve telefon görselleri temsilidir.
  • Like Card Web Sitesi, bir kısım web sitelerine link vermektedir. Gizlilik Politikamız’da yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Like Card Web Sitesi’nden link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir. Web sitemizden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan T.Vakıflar Bankası T.A.O. sorumlu tutulamaz.
  • Like Card Web Sitesi’ni kullanan her müşterimiz, yukarıda belirtilen şartları kabul ettiğini taahhüt etmiş sayılır.

Saygılarımızla,
VakıfBank